Awenta PRO VCB160/200-8 antibakteriális PVC szintekközti osztódoboz 75 mm-es rendszerekhez
  1. Pro System Hővisszanyerős rendszer műanyag elemek
  1. Hővisszanyerő rendszer elemek
  2. 75 mm-es rendszer elemek
  3. Pro System Hővisszanyerős rendszer műanyag elemek
ÚJ
Cikkszám:
VCB160200-8
ÚJ
Antibakteriális, antisztatikus műanyag osztódoboz nano-ezüst adalékkal, 75 mm-es rendszerekhez
Raktáron, üzletünkben 1 munkanapon belül átvehető!
Futárral következő munkanapra házhozszállítva!
(13:00-ig történő megrendelés esetén)
  • Részletek
Részletek
Műszaki jellemzők:
  • Leágazások száma: 8 db
  • Leágazások átmérője: 75 mm
  • Főág egyik átmérője: 160 mm
  • Főág másik átmérője: 200 mm